نظرسنجی

شهردار مراوه تپه چه کسی می شود؟

شهردار فعلی - 14.3%
شهردار جدید و بومی - 34.9%
شهردار جدید و غیر بومی - 23.8%
یکی از اعضای شورای شهر جدید - 11.1%
یکی از کاندیداهای انصرافی انتخابات - 7.9%

کل آراء: 63
رای دادن به پایان رسیده است. شروع: جولای 18, 2017

اخبار مهم

آرشیو

روز : ماه : سال :

fazilat

مدیرکل ارشاد گلستان در خصوص انتخابات صورت گرفته ی جدید خانه مطبوعات گفت: انتخابات برگزار شده مبنای قانونی ندارد و چون این کار تخلف بوده اگر ما هم آن را به رسمیت بشناسیم ما هم تخلف کردیم.

به گزارش راه اترک،هیات مدیره خانه مطبوعات گلستان با حضور و نظارت اداره کل برکنار شدند.

این برکناری توسط اعضای هیات مدیره مورد قبول قرار نگرفته است.

اما اداره کل ارشاد اقدامات صورت گرفته توسط هیات مدیره خانه مطبوعات را بعد از برکناری آنها، غیرقانونی می داند.

حجت الاسلام علی اصغر فضیلت، مدیرکل ارشاد اسلامی گلستان در خصوص فعالیتهای جدید همان هیات مدیره قبلی به خبرگزاری مهر گفته است:بازرسان بر اساس وظایف بازرسی خود کارکرد هیئت‌ مدیره را مورد بررسی قرار دادند و سؤالاتی مطرح کردند که پاسخ‌ها قانع کننده نبود، در نتیجه هیئت‌ مدیره خانه مطبوعات با رأی اعضای مجمع به شکل کاملاً قانونی عزل شدند.

وی با بیان اینکه زمانی که هیئت‌ مدیره عزل می‌شود دیگر هیئت‌ مدیره‌ای وجود ندارد که بتواند بازرس انتخاب کند، اظهار کرد: دو بازرس قانونی خانه مطبوعات همچنان می توانند به فعالیت خود ادامه دهند.

فضیلت در رابطه با انتخاب بازرسان جدید گفت: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان بازرسان جدید را به رسمیت نمی‌شناسد چرا که انتخابات برگزار شده مبنای قانونی ندارد و چون این کار تخلف بوده اگر ما هم آن را به رسمیت بشناسیم ما هم تخلف کردیم.

سایت راه اترک منتظر پاسخ اعضای هیات مدیره خانه مطبوعات(اعضایی که به گواهی اخبار منتشر شده دیگر سمتی در خانه مطبوعات ندارند) می باشد.

انتهای پیام/جامی

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید