نظرسنجی

شهردار مراوه تپه چه کسی می شود؟

شهردار فعلی - 14.3%
شهردار جدید و بومی - 34.9%
شهردار جدید و غیر بومی - 23.8%
یکی از اعضای شورای شهر جدید - 11.1%
یکی از کاندیداهای انصرافی انتخابات - 7.9%

کل آراء: 63
رای دادن به پایان رسیده است. شروع: جولای 18, 2017

اخبار مهم

آرشیو

روز : ماه : سال :

he9dey1

اداره تبلیغات اسلامی مراوه تپه به مناسبت سالروز حماسه 9 دی، بیانیه صادر نمود.

به گزارش راه اترک، در آستانه سالروز حماسه 9 دی، اداره تبلیغات اسلامی مراوه تپه بیانیه ای به شرح زیر صادر نمود.

در آستانه هشتمین سالگرد قیام و خروش ملت عاشورایی و بصیرحسینی ایران اسلامی بخصوص مردم فهیم وولایت مدار شهرستان مراوه تپه  اعم از شیعه واهل تسنن ،  ۹ دی را  روز تجلی حماسه بزرگ و میثاق معنادار امت با مقام عظمای ولایت می دانند ؛ روزی که به فرموده رهبر فرزانه انقلاب روز تجلی قدرت خدا و حرکتی ماندگار در تاریخ انقلاب است و این حرکت مردم اتمام حجت برای همه است.
بزرگداشت نهم دی متعلق به یک گروه و جریان خاص نیست، همچنان که خلق حماسۀ نهم دی 88 هم متعلق به هیچ گروه و جریان  و تشکل و حزب خاصی نبوده و نیست. بلکه این حماسه متعلق به ملت بصیر و سلحشور ایران اسلامی و روز بصیرت و میثاق امت با ولایت است. اما برخی از معاندان و باقی مانده های جریان فتنه می خواهند فتنه 88 را در حد یک اختلاف و یا درگیری شخصی و حزبی و جناحی تنزل داده که این خود فتنه ای بزرگ و خیانتی بس بزرگتر است.
پیام اصلی مردم همیشه در صحنه شهرستان مراوه تپه  در ۹ دی سال 1395 ، پایبندی همیشگی به ارزش‌های دینی –بویژه عاشورای حسینی – نفی سلطه زورگویان و زیاده‌خواهان، پیروی از راه امام و شهیدان، اعتقاد راسخ به اصل مترقی ولایت فقیه و رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری حضرت آیت‌الله خامنه‌ای(مدظله‌العالی) و وفاداری نسبت به نظام مقدس جمهوری اسلامی بود.
اینک درآستانه سالروز این حماسه جاوید عاشورایی و زیباترین تصویر تجلی عشق و ارادت ملت مسلمان ایران به انقلاب اسلامی و ولایت فقیه، اداره تبلیغات اسلامی، شورای هیئات مذهبی،  کانون مداحان ، موسسات قرآنی و تشکل های دینی ، علماء و روحانیون معزز شهرستان مراوه تپه ، ضمن گرامیداشت این خاطره شیرین و حماسه به یادماندنی، همراه با تمامی آحاد امت اسلامی همچون سال های گذشته، آمادگی حضور خود در تمامی صحنه های دفاع از انقلاب و نظام، و پیوند عاشورایی با ولایت را اعلام می نماید .

« اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مراوه تپه »

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید