نظرسنجی

شهردار مراوه تپه چه کسی می شود؟

شهردار فعلی - 14.3%
شهردار جدید و بومی - 34.9%
شهردار جدید و غیر بومی - 23.8%
یکی از اعضای شورای شهر جدید - 11.1%
یکی از کاندیداهای انصرافی انتخابات - 7.9%

کل آراء: 63
رای دادن به پایان رسیده است. شروع: جولای 18, 2017

اخبار مهم

آرشیو

روز : ماه : سال :

madreseh1

مدیر آموزش و پرورش مراوه تپه گفت: آموزش و پرورش پیگیر ساخت مدرسه برای روستای قره یلان است.

 به گزارش راه اترک، روستای قره یلان از توابع بخش گلیداغ در شهرستان مراوه تپه علی رغم اینکه جمعیت زیادی را هم در خود گنجانده است، اما هیچ مدرسه ای برای تحصیل دانش آموزان در آن ساخته نشده است.

فاصله زیاد روستا از اولین مدرسه، راه شن ریزی و دره ای مسیر روستا تا مدارس پایین دست به خصوص برای کودکان خردسال، بر مشکلات ادامه تحصیل فرزندان اهالی این روستا افزوده است.

حضرت قلی حاجیلی دوجی، مدیریت آموزش و پرورش شهرستان مرزی مراوه تپه در این خصوص گفت: روستای قره یلان که به نا به شرایط جابه جایی مردم ایجاد شده بوده است، در زمان احداث کمترین توجه به ایجاد مدرسه در آن شده و با توجه به هزینه های انجام شده در مجتمع عرب قاری حاجی و سهمیه ی ساخت مدارس که نوسازی برای شهرستانهای گذاشته ، هنوز نمی توانیم مدرسه ای برای جمعیت زیاد اهالی این روستا بسازیم.

دوجی ادامه دد: به شدت پیگیر حل مشکلات مردم به خصوص ساخت مدرسه در این روستا هستیم و ان شاء الله بتوانیم مشکل اهالی این روستا را هم به زودی حل کنیم.

حضرتقلی حاجیلی از پیگیری ساخت مدرسه در چند نقطه از شهرستان خبر داد و افزود: هم اکنون کار ساخت چند مدرسه در شهرستان که هم از سوی دولت و هم از سوی خیرین مدرسه ساز در حال انجام است را در حال پیگیری داریم.

شهرستان مرزی مراوه تپه در استان گلستان قرار دارد.

انتهای پیام/جامی

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید