نظرسنجی

شهردار مراوه تپه چه کسی می شود؟

شهردار فعلی - 14.3%
شهردار جدید و بومی - 34.9%
شهردار جدید و غیر بومی - 23.8%
یکی از اعضای شورای شهر جدید - 11.1%
یکی از کاندیداهای انصرافی انتخابات - 7.9%

کل آراء: 63
رای دادن به پایان رسیده است. شروع: جولای 18, 2017

اخبار مهم

آرشیو

روز : ماه : سال :

maedostad1

استاد دوره تربیت معلم قرآن کریم در مراوه گفت: دوره ی جوانی از بهترین دوره های زندگی انسان است که در سرنوشت دنیوی و اخروی او نقش تعیین کننده ای دارد.

به گزارش راه اترک، مائده قنبرپور از اساتید دوره تربیت معلم روخوانی و روانخوانی قرآن کریم درجلسه گفتمان دینی گفت: دوره ی جوانی از بهترین دوره های زندگی انسان است که در سرنوشت دنیوی و اخروی او نقش تعیین کننده ای دارد. دوران جوانی حساس ترین مرحله ی عمر انسان به شمار می رود . بالاترین موفقیّت های زندگی در همین دوران کوتاه جوانی اتفاق می افتد که با عمر انسان برابری می کند پس لذا باید از آن بهره ی کافی و وافی را برد .
این کارشناس مسائل دینی و مذهبی ادامه داد : یک فرد جوان باید با دقت و احتیاط ، عمل و رفتار کند تا بتواند در این دوره حساس از زندگی مسیر زندگی خود را پیدا کند و یک سبک زندگی منطقی ، مناسب را برای ادامه حیات خود برگزیند واز خطاها و اشتباهات رهایی یابد زیرا عمر آدمی به سرعت می گذرد قابلیت بازگشتن ندارد بعبارت دیگر دوره جوانی بهترین دوران برای  انتخاب سبک زندگی ایرانی -  اسلامی است  .
قنبر پور با اشاره به مهمترین ویژگی های دوره ی جوانی ، تصریح نمود : مهمترین ویژگی های دوره جوانی ، بروز احساسات مذهبی و دینی ، تغییر و تحول جسمی ، استقلال طلبی جوان ، تخیل گرایی ، شکل گیری شخصیت ، تکامل فکری و ... می باشد .
وی در پایان تاکید نمود : راهنمایی ، هدایت کردن به سمتی که خیر و صلاح جوان در آن باشد ، پند ، نصیحت و موعظه به جوانان از جمله مهمترین مباحثی است که همواره مورد مداقه و توجه پیامبران و ائمه‌ اطهار ( ع ) بوده است و از جمله مصادیق آن نیز اینست که حضرت لقمان در نصحیت به فرزندش و یا امام علی ( ع ) در نصیحت فرزندش امام حسن‌ مجتبی ( ع ) مباحثی را بیان کرده‌اند که امروز برای جوانان ما بعنوان یک چراغ راه است .

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید