نظر سنجی

بهترین راه توسعه شهرک صنعتی مراوه تپه چیست؟

اخبار مهم

آرشیو

روز : ماه : سال :

vatani1

مدیر کل آموزش و پرورش استان گلستان در خصوص آخرین وضعیت شیوه هدایت تحصیلی دانش آموزان گفت:کارهای هدایت تحصیلی از سوی وزارت آموزش و پرورش در حال پیگیری  است ولی هنوز سازو کار آن تکمیل نشده و ارسال نشده است.

 به گزارش راه اترک، موضوع هدایت تحصیلی دانش آموزان دوره متوسطه اول در سال قبل به یکی از مشکلات خانواده ها و مدارس شده بود.

وزارت آموزش و پرورش قول داده بود که امر هدایت تحصیلی دانش آموزان در سال 96 بدون هیچ مشکلی صورت بگیرد ولی این امر تا امروز که 10 دیماه 1395 است، هنوز محقق نشده است.

محمد رضا وطنی، مدیرکل آموزش و پرورش استان گلستان در همین خصوص به خبرنگار راه اترک گفت: هنوز ساز و کار و اساس نامه هدایت تحصیلی از سوی وزارت آموزش و پرورش ارسال نشده ولی امر اطلاع رسانی به خانواده ها در حال انجام است.

عباس عبداللهی فر، رئیس گروه مشاوره اداره کل آموزش و پرورش استان گلستان هم در همین خصوص به خبرنگار راه اترک گفت: منتظر شیوه های ارسالی از سوی وزارت آموزش و پرورش هستیم.

وی ادامه داد: به طور غیررسمی برخی از قسمتهای مربوط به هدایت تحصیلی دانش آموزان مثل فرمهای نظرخواهی از دانش آموز و والدین به طور دستی انجام می شود.

وی در خصوص آزمونهای انجام شده در سال نهم هم گفت: این امر هم هنوز قطعی نشده و احتمالا بر اساس اخبار غیررسمی، امسال فقط دو آزمون رغبت و استعداد برگزار شود و آزمون سلامت روان از دانش آموزان گرفته نشود.

انتهای پیام/جامی

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید